Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

HORMEDOOR

TÜKETİCİ DOSTU BİR KURULUŞTUR YILLAR YILI YÜKSEK PERFORMANSLA .ALIŞMAK ÜZERE ÜRETİLMİŞ OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİYLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE HİZMET ETMEKTEDİR.

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME (AR-GE) FAALİYETLERİNE VERDİGİ ÖNEMLE KONUSUNDA LİDER OLMA YOLUNDA BÜYÜK ADIMLAR ATAN HORME SİSTEM VE ÜRÜN BAZINDA BİRÇOK ALANDA İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.

HORME KAPI SİSTEMLERİYLE OTOMATİK KAPIYA FARKLI BİR BOYUT GETİREREK PAKET ÜRÜN HALİNDE UYGULAMACININ KOLAYLIĞINA SUNMAKTADIR.KALİTE ANLAYIŞI VE TEKNİK DESTEĞİYLE  UYGULAMACILARI MUTLAKA EN İYİYİ KOLAYLIKLA BAŞARMAYA YÖNLENDİRMEKDİR.EVRENSEL ÇÖZÜMLER GELİŞTİREREK ÜRETİM YPAN HORME BAYİLERİNİN ARKASINDA MÜŞTERİNİN YANINDADIR.

MÜŞTERİLERİNİN BEKLENTİLERİNİ VE UYGULAMACILARA İMALAT VE MONTAJ ZORLUGU YARATAN BÜTÜN FAKTÖRLERİ DİKKATE ALAN HORME TÜM KAYNAKLARINI BU YÖNDE HAREKETE GEÇİREREK TEKNİK EĞİTİM ÜRÜN GELİŞTİRME PROSES İYİLEŞTİRME KONULARINA AĞIRLIK VEREN BİR KURULUŞTUR

HORME OTOMATİK AKILLI KAPILARIN (YANA KAYAR.DOKSAN DERECE AÇILIK.TELESKOPİK.OVAL VE HERMATİK) TÜRKİYE TÜRK DEVLETLERİ VE ORTADOĞU ÜLKELERİNDE SATIŞ İMALAT MONTAJ VE SERVİS ORGANİZASYONUNU YAPMAKTADIR.